Proma Center
 

 جستجو

 

سوپرماركت
سوپرماركت، محصولات غذايي

قنادي
قنادي، شيرني

البسه و پوشاك
البسه، پوشاك، زنانه

محصولات بهداشتي
محصولات بهداشتي، لوازم بهداشتي

لوازم آرايشي
لوازم آرايشي، محصولات آرايشي

زعفران و خشكبار
زعفران، خشكبار

انواع لوازم آشپزخانه و صنايع دستي
لوازم آشپزخانه، كادويي

لوازم صوتي تصويري
صوتي، تصويري

لوازم خانگي
لوازم خانگي، لوازم منزل

سيسموني و لوازم كودك
لوازم كودك

كيف و كفش
كيف و كفش، كفش زنانه

مواد پروتئيني و فراورده هاي گوشتي
گوشت، فراورده هاي گوشتي

محصولات فرهنگي و نرم افزاري و تجهيزات آموزشي
نرم افزاري،
تجهيزات آموزشي

زيورآلات و جواهرات
جواهر

گل هاي مصنوعي
گل هاي مصنوعي

ظروف پلاستيکي
ظروف پلاستيکي
، پلاستيکي

لوازم لوکس تزئيني و دکوري
لوازم تزئيني
، لوازم دکوري


  زعفران و خشكبار پروما

saffron.jpg

از مهم ترین محصولات تولیدی و صادراتی ایران، زعفران است. زعفران دارای کاربردهای متنوعی بوده و خصوصا در نقش ادویه و افزودنی به غذا طرفداران فراوان دارد. ضمن اینکه دارای خواص دارویی و درمان بوده و عامل تقویت حافظه و ذهن میباشد. زعفران همچنين ماده‌اي شادي بخش، آرام‌بخش، تقويت كننده حافظه، افزايش دهنده تمركز، ضد تشنج، افسردگي، اسپاسم، آلزايمر و پاركينسون است كه در درمان دردهاي عصبي و كم خوابي نيز مفيد است.
بنابر يك تحقيق دارويي ديگر، زعفران به علت وجود تيامين، ريبوفلاوين و مواد معدني براي درمان فشار خون، كاهش كلسترول، درمان كم خوني ناشي از كمبود آهن در دختران، كاهش درصد احتمال بروز بيماريهاي قلبي، تصلب شرائين و افزايش سلامت قلب نيز بسيار مفيد است.
در فروشگاه پروما زعفران در بسته بندی های مختلف و وزنهای گوناگون عرضه می شود بطوریکه شما می توانید در هر حجمی که نیاز دارید انواع زعفران را از بزرگترین تولید کنندگان خریداری کنید. علاوه بر زعفران، خشکبار نیز به گستردگی و وتنوع در دسترس بوده ضمن اینکه کیفیت بالای محصولات خشکبار در بسته بندی های فانتزی و شکیل موجود، حس بسیار خوشایندی به مصرف کنندگان و خریداران خود میبخشد. گردو، فندق، نارگیل، بادام زمینی، انجیر و کشمش، زرشک از جمله خشکبارهای مغذی است که در این بخش عرضه می شود.
ویترین انواع زعفران و خشکبار فروشگاه پروما، بقدری کامل ومتنوع است که با اولین خرید از این ویترین مشتری همیشگی پروما خواهید بود.

طراحی پرتال و سئو توسط کاسپید
ورود به سايت |